* SKŁAD          Sandał - Żółw, Locza, Przemo - Jaro, Saviola, Kacper, Arek - Gołaś

* STRZELCY     Gołaś 2 , Kacper 2 , Arek 1 , Jaro 1 , Saviola 1

* ASYSTY        Gołaś 3 , Kacper 1

* RELACJA
Podrażnieni Studenci postanowili zebrać najsilniejszy skład - Adi, Woźniak, Piniu, Kulig, Filas, dwóch nowych bardzo dobrych zawodników. Mimo to Perła nie zamierzała tanio sprzedać skóry.
Żadna ze stron nie chciała się otworzyć i stracić gola, stąd wynik 1:0 dla Studentów po blisko 30minutach gry. Konsekwentna gra perłowiczów przyniosła efekt - od połowy spotkania objęliśmy prowadzenia i nie oddaliśmy go już do końca. Były ogromne emocje, słupki, poprzeczki z obu stron.
Świetny mecz i piękny sukces Perły Wrocław !

locza - 2012-04-22 14:05:17

Nasza gra wygląda naprawdę nieźle. Jeśli będzie tak dalej, będziemy mogli myśleć o występie w letniej edycji Pucharu Prezydenta.

Jarek93 - 2012-04-22 19:26:13

Gratulacje panowie:)
Niech żyje PERŁA WROCŁAW!!

Zolw - 2012-04-22 23:09:13

Ktoś oszukuje w asystach :P Gołaś dobijał po mojej poprzeczce jednej i po obronie bramkarza, nie wiem czy to sie liczy za asysty, a Arek strzelił po podaniu od studenta, więc ten gol bez asysty na pewno ^^

GLs - 2012-04-22 23:40:37

To jeżeli potrzebne jest wyjaśnienie to ja asystowałem Savioli, Kacprowi i Jarowi w ostatnich sekundach :)
No a z bramkami to dobijacz ze mnie trochę :D

Arek - 2012-04-23 08:45:46

Jedna asysta to szczegół, nie róbmy problemów z tego powodu. Liczy się wygrana i jebać asysty :) Jednak żeby wszystko było tip top to usunę swoją asystę.

W ogóle zastanawialiśmy się między innymi z Gołasiem czy te statystyki dobrze robią drużynie... Bo chodzi o to żeby grać dla zespołu, a nie dla indywidualnych statystyk.