Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#1 2010-07-31 14:45:58

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Perła Wrocław 15 : 7 Studenci 30.07.2010r.

RAPORT POMECZOWY :

* WYNIK           Perła Wrocław 15 : 7 Studenci

* CZAS GRY     ok. 120 min.

* STADION       "Korty"

* SKŁAD          Czarek - Witek, Żółw - Młot, Arek - Locza

* STRZELCY    Locza 6 , Żółw 4 , Arek 3 , Młot 1 , Witek 1

* ASYSTY        Arek 6 , Młot 5  , Locza 1 , Żółw 1

* RELACJA
Powrót na nasz "domowy" obiekt wyszedł nam na dobre. Studenci co prawda nie zagrali w najsilniejszym składzie (brak Shreka i Pinia ) , ale mimo to nie można mówić , że był to spacerek. Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy wynik - nie pozwoliliśmy rywalowi zbliżyć się nawet na 2-3 gole. Ostatecznie zasłużone , wybiegane zwycięstwo , które kosztowało nas dużo wysiłku fizycznego.

+ PLUSY
   - Czarek bardzo dobrze dyrygował linią obrony
   - Udane klepki , czasem sięgające perfekcji
   - Precyzyjne i mocne strzały z dystansu ,  szczególnie w wykonaniu Żółwia
   - Łatwość stwarzania sobie sytuacji bramkowych
 

- MINUSY
   - Wiele sytuacji 100% nie było zamienianych na gole
   - Po raz kolejny złe krycie przy rzutach rożnych


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#2 2010-07-31 15:08:51

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 15 : 7 Studenci 30.07.2010r.

Mecz pokazuje, że jak chcemy to potrafimy wprowadzać w życie to co usłyszeliśmy od innych; wykorzystywać krytykę do lepszej gry. Ja bardziej wychodziłem do podań i ogólnie więcej niż zwykle podawałem w rozgrywaniu oraz skupiałem się na przyjęciu, które swoją drogą wiem, że jeszcze muszę trochę poprawić. Młot strzelał - co z resztą dało mu 1 bramkę, mimo to nad siłą strzału musi koniecznie popracować.
W tym meczu pokazaliśmy, że krótkie podania i gra kreatywna jest naszą mocną stroną. Nie wątpię też w to, że to spotkanie na pewno bardzo pomogło w kwestii zgrania występujących w nim zawodników.
No i pochwalić trzeba obronę, która, muszę przyznać, że naprawdę dobrze spisywała się w destrukcji, a oprócz tego świetnie podłączała się do ataku i wspierała go (szarże, dobre podania, wędrówki pod pole karne). Istotnym elementem, który wziąłbym pod uwagę jest Żółw, a konkretnie jego uderzenie tuż zza pola karnego. Myślę, że trzeba rozpatrzyć jego wsparcie przy stałych fragmentach gry (zwłaszcza rzutach rożnych) właśnie na przedpolu. Na większych obiektach myślę, że znalazło by się 2-3 zawodników, którzy asekurowaliby tyły (naszą koncepcją jest gra 3 obrońcami, więc 2 po prostu zostaje z tyłu, a Żółw podchodzi na przedpole).
Co do bramkarza, pokazuje, że potrafi pokierować formacją obronną. Oprócz tego dodaje dużo pewności zespołowi swoimi bardzo skutecznymi interwencjami. Konkurencja z Markiem, który do tej pory zaprezentował się raz na treningu może okazać się pasjonującą rywalizacją. ;]


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwierszyki na chrzest transport ziemi Piła busy Belgia