Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#1 2010-08-15 13:59:35

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Studenci 4 : 11 Perła Wrocław 15.08.2010r.

RAPORT POMECZOWY :

* WYNIK           Studenci 4 : 11 Perła Wrocław

* CZAS GRY     ok. 110 min.

* STADION       Słubicka

* SKŁAD          Czarek - Lis, Dwid, Szczerba - Młot, Arek, Jarek - Locza

* STRZELCY     Jarek 3 , Locza 3 , Arek 2 , Młot 2 , Dwid 1

* ASYSTY        Arek 3 , Jarek 2  , Locza 2 , Młot 2

* RELACJA
Mecz rozegrany na trochę zapomnianym stadionie przy ulicy Słubickiej okazał się dla nas bardzo udany. Pewne zwycięstwo chociaż początek meczu należał do Studentów - prowadzili 3:1. Od tego momentu zupełnie stanęli , a my odwróciliśmy losy meczu doprowadzając do rezultatu 3:7. Następnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania i zasłużenie wygraliśmy. Po raz kolejny potwierdziła się reguła , że nez Pinia (szczególnie) i Shreka , Studenci stają się przeciętnym zespołem.

+ PLUSY
   - Bardzo dobra postawa czarka w bramce
   - Dużo dobrych, dokładnych podań po ziemi (także klepki)
   - Współpraca pomiędzy zawodnikami
   - Łatwość stwarzania sytuacji bramkowych


- MINUSY
   - Ciągle zbyt mała skuteczność w sytuacjach, w których powinien padać gol
   - Kontuzjowane kolano Lisa (ciągle schodzi z boiska)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#2 2010-08-15 14:15:50

Lisu

prezes

10817029
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 457

Re: Studenci 4 : 11 Perła Wrocław 15.08.2010r.

I tak nie pójdę do lekarza !

Offline

 

#3 2010-08-15 15:59:32

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Studenci 4 : 11 Perła Wrocław 15.08.2010r.

Drugi wygrany mecz z rzędu. To pokazuje, że cały zespół wraca do formy, co przy wkrótce rozpoczynanej playarenie jest wielkim plusem. Co do skuteczności, rzeczywiście trochę kuleje, ale były strzały (zwłaszcza na początku), gdzie piłka mijała słupek dosłownie o włos.
Fajnie nam też momentami wychodziło rozgrywanie, jeszcze w defensywie. Coraz bardziej się zgrywamy, co owocuje większą dokładnością podań (nie ma tylu strat co na początku... a ew. straty nie są już aż tak groźne), potrafimy szanować piłkę.

Poza tym dostrzegam po tym meczu konieczność rozgrzewki i rozciągania się przed meczem... być może taka nieskuteczność z mojej strony wynikała z problemami z mięśniem, które rozpoczęły się po 10 min. gry... po 20 doszła jeszcze kostka (złe stanięcie) - na pewno problemy te męczyły mnie bardziej i bieganie także mogło mi sprawiać nieco kłopotów. Tak czy inaczej stwierdzam, iż rozgrzewka jest konieczna (nie tylko jak tak poza tym jestem kontuzjowany, a możliwe, że rozciągnięcie przed meczem wyeliminowało by lub znacznie zmniejszyło ryzyko kontuzji mięśni).


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#4 2010-08-15 23:10:55

Dvidk

Gość

Re: Studenci 4 : 11 Perła Wrocław 15.08.2010r.

Rozgrzewka to podstawa! Dzisiaj co prawda sam się niewiele rozgrzewałem, ale to przez to, że dymałem na rowerze. A i tak w późniejszym czasie zaczęła boleć mnie kostka, zapewne przez to, że nie była odpowiednio rozgrzana. Te parę minut przed meczem może czynić cuda .

Co do meczu, to ciężko znaleźć jakieś wyraźne minusy. Rzeczywiście skuteczność ataku momentami była mała, ale jak można oceniać zespół który strzelił prawie 3x więcej bramek od rywala...
Przechodząc po kolei po formacjach w dzisiejszym meczu:
- Bramka (Czarek) - niezłe spotkanie, ale Czarek zawsze gra na wysokim poziomie więc nie ma się czemu dziwić. Jedna głupia bramka lecz może się śmiało bronić tym, że wynik pozwalał mu na odrobinę "szaleństwa"

- Obrona (Lis, Dvid, Szczerba) - jedynie Mateusz grał dzisiaj tak, jakby wczoraj zapomniał, że trzeba iść spać. Ja swój powrót na środek obrony oceniam pozytywnie. W statystykach może i nie błyszczę, ale odwaliłem kawał brudnej roboty tak w obronie, jak i w ataku, w sumie tylko kilka razy źle zagrywając. A Grzegorz "a kurwa" Lis zagrał dobre spotkanie, mimo że część spędził za boiskiem narzekając na kolano ;p

- Pomoco/Atak (Młot, Arek, Jaro, Locza) - żeby się nie rozpisywać...:
* Młot - dobry mecz, wie jak kto gra i świetnie dostosowuje się do każdego z nas
* Arek - jak zwykle mecz na wysokim poziomie, jak zwykle dużo asyst i jak zwykle dobra gra "klepką"
* Jaro - w dzisiejszym meczu ma u mnie największy plus za powroty, bo jako jedyny z tej czwórki często wracał pod własną bramkę bronić rezultatu, włożył w dzisiejszą wiktorię dużo serca, trochę do poprawy strzał
* Locza - dalej trochę do poprawienia skuteczność i przyjęcie, jednak trzeba przyznać, że piłka szuka Cię w polu karnym


Podsumowując... Niezłe spotkanie, przez pierwsze +-30min na wysokim poziomie, później osłabieni studenci zaczęli robić proste błędy i grać bez obrony, co już skrupulatnie wykorzystaliśmy. Jedyne do czego ja mógłbym się przyczepić, to kiepsko działający "powrót". Nie mówię tutaj już o końcówce meczu, bo wtedy to była komedia a nie gra, ale nawet o tym co działo się w pierwszych minutach. 1-2 zawodników nie biorących udziału w grze defensywnej... okej, ale 3-4?! Tak się nie gra nawet w profesjonalnej piłce, po 11 zawodników.

 

#5 2010-08-16 17:05:04

Witek!

Gość

Re: Studenci 4 : 11 Perła Wrocław 15.08.2010r.

Gratki Panowie za zwycięstwo Ponownie się sprawdza, że beze mnie wygrywacie xD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgossip girl www.domki-letniskowe.biz.pl klej lakma