Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#1 2011-03-05 15:08:40

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

RAPORT POMECZOWY :

* WYNIK          Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław

* CZAS GRY     ok. 120min.

* STADION       Kuźniki

* SKŁAD          Marek - Przemo, Żółw, Lisu - Locza, Drągba, Młot, Arek - Jarek93

* REZERWOWI  Adam, Saviola

* STRZELCY    Arek 2 , Adam 1 , Drągba 1 , Locza 1

* ASYSTY        Jarek93 2 , Młot 1 , Saviola 1

* RELACJA
Absolwenci od pierwszych minut meczu postanowili rzucić się na Nas. Opieraliśmy opór, jednak po 15 minutach straciliśmy gola. Jednak od razu zabraliśmy się za odrabianie strat - wyszliśmy na prowadzenia 1:2. Do przerwy wynik na tablicy pokazywał 2:2. Po przerwie coś w Nas pękło, Absolwenci "odjechali" i wygrywali już 6:2. Wtedy ruszyliśmy w pogoń doprowadzając do rezultatu 6:5. Na tym koniec naszego zrywu, straciliśmy kontrowersyjnego gola po faulu na bramkarzu i ostatecznie musieliśmy uznać wyższość rywali.

+ PLUSY
   - defensywny pomocnik (Locza) bardzo dobrze się sprawdza
   - kiedy pojawiły się strzały z dystansu, pojawiły się od razu gole
   
   - MINUSY
   - nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na dużym boisku
   - bramkarz musi pewniej wychodzić i nie być "okopanym" na linii
   - obrona poza Żółwiem spisywała się fatalnie
   - wchodzimy z piłką do bramki
   - nie zabiegaliśmy rywali, mimo tego, że mieliśmy dwóch rezerwowych


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#2 2011-03-05 15:10:40

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Hmm.. bez owijania w bawełnę: mecze o taką stawkę gramy na kortach. Większy procent zwycięstw, nie są aż tak istotne warunki fizyczne, nasze klepki lepiej wyglądają.


ZIZOU!

Offline

 

#3 2011-03-05 15:20:14

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

No cóż... minusy...  chciałem napisać o plusach, ale zrezygnowałem. Będę bezczelnie pisał imionami/nazwiskami/ksywkami, bo pierdolenie, że za dużo gry sam na sam jest chujowe i w rzeczywistości nie wiadomo o co i o kogo chodzi.

- Adam - za dużo akcji samemu, holowanie piłki, zbyt późne podania
- Adam - spowalnianie gry przy możliwości wyprowadzenia szybkiej kontry
- Adam - brak trzymania pozycji
- Lisu - pocz. 2. poł. - chaotyczność
- Lisu - nieprecyzyjne piłki, brak wybić
- Lisu - złe przyjęcia vis a vis z przeciwnikiem
- Przemo - czekanie do ostatniego momentu z podaniem, gdy przeciwnik był już 20 cm od niego
- Przemo - nieprecyzyjne podania
- Jarek93 - próba wejścia z piłką do bramki, za mało strzałów
- wiele osób - błędy w przyjęciu, niezgranie...
- Marek - przyspawany do linii
- Marek - fatalne wybicia
- Marek - słaby przegląd pola
- Marek - brak ataku piłki rękami

jak coś mi jeszcze wpadnie, to zedytuję


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#4 2011-03-05 15:45:33

Lisu

prezes

10817029
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 457

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Macie waszą kochaną presje
Następnym razem będę miał w tyłku mecze takie jak dziś, o jakieś stawki czy inne ujstwa i zagram po swojemu, czyli for fun.

Offline

 

#5 2011-03-05 15:45:54

Dvidk

Gość

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Rozumiem, że Locza byłeś alfą i omegą? Jeśli decydujesz się do wytykania błędów innym, korzystając z imion/ksyw, to pamiętaj, że sam też robisz błędy. Nie dostałem się do kadry meczowej, więc nie widziałem kto jak grał, ale mogę dać sobie wacka obciąć, że sam też robiłeś błędy.

 

#6 2011-03-05 16:07:51

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Locza zgadzam się z Tobą ze mialem lepsze spotkania, ale po 1. pilke holuje wtedy kiedy trzeba (kiedy nie mam mozliwosci podania itp) i uwierz mi (bo chyba o to ci chodzi) ze nie kusze sie na bramke albo na asyste tylko dbam w 100% o dobro calego zespolu, bo mam jak widac dzisiaj tylko skromna bramke. nie holuje zeby pokazac ze umiem kiwac czy cos (nie wiem o co ci jeszcze moze chodzic)... co do pozycji, nie wiem o co ci chodzi , ze zapierdalam od ciebie 3 wiekszy dystans na kazdy mecz. a jak Dvid powiedzial, wytykanie poszczegolnych imion/ksywek wymaga napisania o wlasnych bledach i zreszta jest niestosowne. kazdy z nas mial dzisiaj jakis mniej zgrany dzien i to bylo widac. prawie nic klepek (ja, Młot , Arek) , które sa naszymi atutami. Na rewanz nie ma co grac z nimi o krate, bo musimy sie jako zespol poprawic w grze.


<----  Tori Black !

Offline

 

#7 2011-03-05 16:10:00

Lisu

prezes

10817029
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 457

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

+ PLUSY
   - defensywny pomocnik (Locza) bardzo dobrze się sprawdza

Przecież jest w "plusach" więc grał najlepiej i nie popełniał błędów ^^

Offline

 

#8 2011-03-05 16:31:18

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Nikt nie mówi, że Locza był super zawodnikiem, który nie popełniał błędów. Muszę jednak przyznać, że zagrał dobry i solidny mecz. Poprzez wytykanie błędów chce pokazać kto co robi źle. Głupio jest mu chyba pisać o samym sobie więc jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to niech pisze jakie Locza zrobił błędy. Reszta zamiast się zastanowić nad sobą to panikuje "jak to on się wywyższa i za kogo on się ma..."
Sam nie zagrałem, jakiegoś super meczu, nie rozgrywałem może tak jak zawsze, ale trzeba wziąć się do roboty! Chyba, że wolicie zagłaskać się na śmierć i mówić jak to nikt błędów nie robił, a przegraliśmy czemu...?

Ostatnio edytowany przez Arek (2011-03-05 16:32:54)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#9 2011-03-05 17:10:39

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

O jaaaa! Wiedziałem, że tłumnie mnie wszyscy z nielubią et cetera tera a tera robimy hura. xD to teraz po kolei

Lisu - możesz grać z presją, możesz grać bez niej - for fun - mnie to rybka, ważne żebyś przede wszystkim grał dobrze i nie popełniał błędów.

Adam, wiedz że *uj mnie obchodzi dlaczego się kiwasz, ale to robisz i to nawet wtedy gdy masz ludzi do odegrania... pamiętam sytuację jak miałeś 2 obrońców na plecach, trzeci dobiegał, a Ty zamiast podać do tyłu, gdzie stał niekryty Żółw wolałeś 'utrzymywać się przy piłce' (eufemizm). Sytuacje ja i... chociaż nie będę mówił za innych, ogólnie - mozna mnożyć i w tym meczu i w innych. I w piłce nożnej nie chodzi o to, żeby biegać jak najwięcej, tylko żeby COŚ grać będąc spójnym z drużyną. Twoje osiągi biegowe mnie nie obchodzą, a to że część z tego wynika z biegania po całym boisku, a nie swojej pozycji, to temat na inną rozmowę.
Co do Arka czy Młota, bardzo fajnie mi się z nimi grało.

Aaa.. pominąłem lincz Dvida uważam, że zagrałem dobry mecz. Nie wymieniłem rzeczy, które przytrafiały się sporadycznie - 1,2,3,4,5 razy w ciągu 120 min. gry, a takie, które powtarzały się ciągle (niektóre też w innych spotkaniach) lub te, które pojawiły się parę razy, ale z tych paru np. 3 zadecydowały o wyniku....
Jebię skromność i dobre wychowanie, etykę itp. uważam, że zagrałem dobry mecz i na zasadach, na których bazowałem nie wymieniłem siebie w podanej liście, tak jak też Arka czy Młota. Niestosowności też mnie walą, bo nikomu nie zakazuję mówić o moich błędach w tym meczu, jednakowoż mam nadzieję, że wypisując je, ktoś raczy wziąć mój punkt widzenia, co do ciągłego lub sporadycznego popełniania błędów..
Jak powiem , że nie możemy holować piłki to osiągnę wielkie gówno, a nawet mniej. Jak powiem, że to domena głównie Adama, to będzie wiedział, że coś jest nie tak (o ile zechce to przyjąć do wiadomości). Widzisz, że jakbym nie podał jego imienia, to nie wliczałby siebie do tych, co holują, hę? Coś jeszcze?
Gdybyśmy mieli trenera, tak właśnie by zrobił, leciałby nazwiskami. Nie mamy go, ale to nie oznacza, że będziemy się bawić w kurtuazje, no proszę Cię...
Nie mówiąc już o tym, że żeby mówić o czymkolwiek, musiałbyś zapoznać się z retransmisją tego meczu, bo na trybunach Cię nie widziałem. To też może być trudne, bo kamerzysty również nie zaobserwowałem.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#10 2011-03-05 20:01:11

 Przemo

działacz

1245575
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 63

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Przyznaję, kiepsko dzisiaj sobie radziłem, ale głównie ze względu na owsika grającego tuż przy linii, który umiejętnie rozciągał grę a mnie zmuszał do patrzenia w dwóch przeciwnych kierunkach, co zaowocowało paroma piłkami 'za plecy'. Myślę że główną przyczyną puszczonych bramek był brak powrotu pomocników a nawet napastnika (że też nie wspomnę Samuela Eto'o, który w zeszłym roku w LM popisywał się świetnymi odbiorami piłki przy własnej linii końcowej). Chciałbym widzieć tak harującą drużynę w naszym wykonaniu. Co więcej, chciałbym zauważyć że ostatni raz mniej bramek w meczu straciliśmy w połowie zeszłego roku, a i tak dzisiaj zdecydowaliśmy się grać do '10', bo po regulaminowym czasie było chyba 5:8. Oprócz tego, myślę że nasza gra była bardzo nierówna, do przerwy nie bez pomocy fortuny było 2:2, ale potem powrót Lisa trochę nieudany, parę strat i się zrobiło 6 bramek w plecy. W sumie, po tym zrywie uwierzyłem że możemy to wygrać, ale potem znowu coś siadło i wszyscy czekali już tylko na egzekucję.

Offline

 

#11 2011-03-05 23:08:18

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

dobra masz Locza racje co do tych kiwek bo dzis troche za duzo bylo, fakt !  ale ja to na przyszlosc naprawde w minimalnym stopniu zmienie, bo zazwyczaj wiem kiedy mozna podawac i to robie, wiec kiedy kiwam tzn ze jest juz powod do kiwki bo albo nie ma komu podac albo widze ze moge jednego przejsc bez problemu. ogolnie dzisiaj jakos ,,nie tego" było...


<----  Tori Black !

Offline

 

#12 2011-03-06 01:05:18

marek

Moderator

7148650
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 136

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

miałem swoje problemy ze zdrowiem wiec grałem jak mogłem

Offline

 

#13 2011-03-06 12:16:15

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Adam, wiedz, że nie poruszałbym tematu kiwek, gdyby nie było to czymś wielkim, ale niestety często jest tak, że możesz komuś podać, a mimo to kiwasz jednego, drugiego, a trzeci Cię zatrzymuje lub mijasz jednego i zatrzymuje Cię drugi. Chodzi o to, że jak kiwniesz i miniesz tego pierwszego, to bardzo często masz już kogoś do podania, a Ty dalej brniesz w dryblingi, po czym bardzo często tracisz piłkę. I tyle... nie miałbym nic do Twojego holowania, gdybyś w co drugiej takiej akcji przechodził tych dwóch czy trzech i dalej leciał lub wtedy podawał, ale to zdarza się niezwykle rzadko, więc sugeruję, byś próbował szukać kogoś do podania już po pierwszym zwodzie, a najczęściej taki ktoś jest.

A co do Marka, skoro były to problemy ze zdrowiem, to mam nadzieję, że w kolejnych ew. występach zaprezentujesz lepszą formę ;]


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#14 2011-03-06 12:54:33

Dvidk

Gość

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Nie muszę być na każdym waszym meczu, żeby wiedzieć jak gra wyglądała (swoją drogą nie masz co narzekać na obronę, skoro 2 obrońców wywaliliście ze składu ;p). O tym, że Lisu nie lubi gry pod presją wiemy nie od dziś, tak samo jak o tym, że Adam ma kiepski przegląd pola i kiwa się "na ostatniego", a Marek grał na tyle, na ile mu zdrowie pozwalało.

Z tego co czytałem zagrałeś na DP, więc tutaj plus dla ciebie, bo wiem że na tej pozycji radzisz sobie lepiej niż na napadzie. Ale skoro grałeś na DP to jak sam mówisz, wyniki cię rozliczają. I tutaj rozlicza cię 10 bramek które drużyna wpuściła (no chyba, że wszystkie wpadły jak akurat siedziałeś na ławce). Zawsze jest coś do poprawienia we własnej grze, a to że "jebiesz skromność" oznacza, że błędów w grze szukasz w kolegach z drużyny a nie u siebie. Taka postawa w profesjonalnym klubie skończyłaby się eleganckim "wypierdoleniem na zbity ryj" (chociażby przykład Vuka). Każdy ogarnięty trener powtarza, że wygrywa się jako drużyna, ale i przegrywa jako drużyna. Jeśli chcesz wygrywać, to zacznij od siebie, zamiast poprawiać wszystkich dookoła. I chociaż zgadzam się z tymi minusami które wypisałeś, to wg mnie arogancka postawa na boisku i poza nim nie przybliży was do tego, żeby stać się zgraną drużyną, a przecież o to w tym wszystkim powinno chodzić.

 

#15 2011-03-06 13:05:07

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Dwid to powiedz mi jak wyeliminować to, że np. Adam czasem zbyt często holuje piłkę...? Przecież uważasz, że nie można mu tego powiedzieć wprost, bo to arogancja. Trzeba liczyć na to, że pewnego poranka obudzi się i natchnie go myśl "kurwa za dużo się czasem kiwam - koniec z tym" ?

Zrezygnowaliśmy z obrońców bo mieliśmy aż 11 zawodników, a gdyby przyszedł Sandał (w ostatniej chwili wypadł mu egzamin) to mielibyśmy aż 3 graczy do zmiany. Poza tym wolę stracić 10 goli i dać możliwość gry ludziom, którzy grają raz w tygodniu (Lisu, Przemo itp) niż Tobie, bo akurat nie masz meczu Forzy, a jak będziesz miał to nas po prostu olejesz... Liczę na to, że obrońcy będą się ogrywali i robili postępy, a w kolejnych meczach przyjdą wygrane.
Z Witka zrezygnowaliśmy bo było przepełnienie składu, a on nie zagrał w ani jednym meczu w tym roku i wątpię czy błysnąłby formą... Jednak w następnym spotkaniu dostanie powołanie na pewno.


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plimiona dla psa wypożyczalnia samochodów dostawczych materace hilding