Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#16 2010-07-20 15:51:45

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Wypadałoby aby teraz ktoś i postawił Ciebie w ogień ocen, podobnie z Saviolą, z tym, że tego drugiego rzadziej widywałem w akcji.



Sam Arek, to przede wszystkim kreatywność, szybkość podejmowanych decyzji, dokładność, co do wad może niech ktoś inny się wypowie.... : D


ZIZOU!

Offline

 

#17 2010-07-20 15:55:31

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

przyjęcie opisane przez Ciebie (Arek); możliwe, że Młotowi też o to chodziło - zwrócę na to uwagę





To ja napiszę coś o Arku (moja opinia) Jest nieco innym zawodnikiem niż pozostali. W skład naszego zespołu wchodzą piłkarze, którzy wyróżniają się w bardzo dużym stopniu w kilku elementach kosztem innych (często tych kilka elementów na dobrym bardzo poziomie stanowi przewagę nad jednym, dwoma, trzema elementami, które są gorzej rozwinięte, jednak tak to wygląda). Arek jest głównym rozgrywającym i moim zdaniem powinien być możliwie najbardziej wszechstronny. Na mój gust on właśnie prezentuje równy poziom we wszystkich elementach. Nie wybija się szczególnie ambitnie - ponad przeciętność (nie licząc przeglądu pola, długich piłek i właśnie rozgrywania, które stanowią jego mocną stronę), ale też nie można mówić o jego słabszym prezentowaniu pewnych umiejętności - poniżej przeciętności. Chodzi mi o to, że Arek łączy w sobie sporo sposobów gry i łatwo przystosowuje się do sposobu rozgrywania akcji.

Pokazując przykład: mamy zawodnika A, B i Arka oraz ich 8 umiejętności, które można ocenić na:
(fatalny, nędzny, kiepski, słaby, przeciętny, zadowalający, solidny, znakomity, fantastyczny, olśniewający, błyskotliwy, mistrzowski)

zawodnik A:
1) nędzny  2) kiepski  3) olśniewający  4) słaby  5) olśniewający  6) przeciętny  7) fatalny  8) zadowalający

zawodnik B:
1) przeciętny  2) przeciętny  3) nędzny  4) solidny  5) słaby  6) błyskotliwy 7) słaby  8) fantastyczny

Arek:
1) przeciętny  2) słaby  3) zadowalający  4) olśniewający  5) fantastyczny  6) solidny  7) zadowalający  8) solidny

Ostatnio edytowany przez Locza (2010-07-20 16:20:58)


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#18 2010-07-20 16:35:05

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

ale na następny mecz musimy wprowadzić odpowiednie taktyki, tylko że bardziej  na żywo, a na forum tyle co kot napłakał... pomyślcie nad różnymi zagraniami żeby to potem przed meczem odpowiednio przedstawić. Sam też pomyślę i wam powiem, tylko zeby nie było już pierdolenia że Adam gej, Adam wącha paluchy, Adam zabawia się z Młotem i Łysym i wciągnął w to Lisa, tylko macie posłuchać jeśli ktoś coś przygotował. Odnośnie indywidualnych zdolności zawodników to dobrze, żeście sobie wygarnęli wszystko teraz, ale można na tym zakończyć... do Loczy powiem jeszcze, bo lekkie dyskusje na ten temat były co Witek sprostował w miarę, w miarę: ja się kiwam ale prawie, podkreślam PRAWIE wogóle nie tracę piłki, ale ogólnie nie jest tak że ze mnie jakiś tam drybler. Muszę też przyznać, że piłkę dostaję chyba najrzadziej ze wszystkich z Perły (przynajmniej mam takie wrażenie), a dlatego bo często ,,przesypiam" na boisku ale jak już mam to sądzę , że nad nią panuję i dużo sytuacji jest wtedy w miarę dobrych i dobrze wykorzystanych, bo staram się grać bardzo spokojny i opanowany futbol. Łysy nie ma wielkiej formy, właśnie może czasami chce za dobrze grać i przez to trochę gra za nerwowo, ale często to dzięki niemu są dobre dośrodkowania, po solidnym zejściu na skrzydło...


<----  Tori Black !

Offline

 

#19 2010-07-20 16:43:17

lysy

sponsor

2680743
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 73

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Locza napisał:

Jeszcze do Łysego. Twoja wartość ofensywna była licha, w rozgrywaniu kiepska. W defensywie możesz się czymś poszczycić? Zapraszam na obronę / defensywną pomoc. Po tym co mówisz, chyba się ze mną zgodzisz.
Poza tym szkoda, że tylko ja mam odwagę to powiedzieć...

1. Co masz odwagę powiedzieć?
2. Na pewno nie będę grał w obronie/defensywnej pomocy
3. Gram na skrzydle, a podań na skrzydło dostałem 2, a byłem często nie pilnowany. Słaba (wg Ciebie gra) może wynikać z tego, że muszę się nabiegać i pokombinować, żeby dostać piłkę po którą wracam się do tyłu.
4. Wyluzuj/wyluzujcie trochę, bo trzeba pamiętać że nie jesteśmy jakimś profesjonalnym klubem i taka spinka, nie pomaga, a jak widać bardziej przeszkadza- pokonują nas zespoły które grają dla przyjemności, rozrywki, co pomaga w grze.

Offline

 

#20 2010-07-20 16:59:48

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

1. To, że odnotowałeś kiepski występ?
2. No cóż. Gdzie się widzisz?
3. Dostałeś 2 podania? Byłeś często wolny? Może warto się zastanowić dlaczego dostałeś 2 podania, a nie narzekać, bo może ma to głębsze przyczyny? Poza tym wiedz, że Twoją stroną lub koło Ciebie często biegał kuzyn Młota, który preferował sporo gry indywidualnej.
4. Fakt, że trochę sami na sobie wywieramy presję, ale powiedzmy sobie szczerze. To już nie jest niedzielne granie. Mamy koszulki, forum, gramy w playarenie, ustalamy taktyki, pozycje, a każdy nowy transfer jest przemyślany. To nas wyróżnia od zbitki ludzi, co przyszli sobie pokopać raz w tygodniu... jest masa ludzi, na których ciąży o niebo większa presja niż na nas.
Dodam tylko, że jeśli przeszkadza Ci presja, czy uważasz, że jest ona zbyt duża, musisz sam sobie z tym poradzić. Każdy to robi. Z resztą, na mnie ciąży presja - nikt za mnie gola nie strzeli (tak dość ogólnie, ale jestem najbardziej wysunięty), na obrońcach ciąży presja (jeden błąd może się zakończyć utratą gola), nie mówiąc już o bramkarzu. O jakiej presji Ty mówisz?


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#21 2010-07-20 17:04:07

lysy

sponsor

2680743
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 73

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Chodzi o to, że właśnie takie zbitki osób łatwo sobie z nami radzą. W naszym przypadku nazwałbym to 'przerostem formy, nad treścią'. Co do mojego słabego występu, nie zgadzam się z tym w zupełności, miałem słabsze i nie widzę powodu czemu odrazu wjechałeś na mnie na początku w minusach. Z tym, że nie dostawałem piłek bo kuzyn grał indywidualnie się zgodzę. Aha i pkt 2. widzę się na skrzydle.

Ostatnio edytowany przez lysy (2010-07-20 17:07:03)

Offline

 

#22 2010-07-20 17:58:55

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Ja uważam , że ustalamy te taktyki i pozycje bo mamy ambicje i możliwości. Potrafimy konstruować akcje lepsze od studentów czy innych rywali więc mamy potencjał. Czasem w wygranej przeszkadzają nam pojedyncze sprawy jak brak bramkarza czy zamieszanie ze zmianami.
Poza tym nasz wczorajszy rywal to nie byli niedzielni gracze , bo widać było , że są poukładani i zgrani.
Te wszystkie posty piszemy po to żebyśmy stawali się coraz lepsi i poprawiali swoje mankamenty w grze. Wypowiadanie się na forum i podnoszenie umiejętności to nie jest tylko sprawa profesjonalizmu ale chęć rozwijania się i stworzenia mocnej AMATORSKIEJ drużyny.

Ostatnio edytowany przez Arek (2010-07-20 17:59:45)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#23 2010-07-20 18:45:31

Dvidk

Gość

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

ej ej ej! A mnie nikt nie ocenił ;p.

Co do łysego, to nie wiem jak grałeś i nie mam zamiaru Cię oceniać, ale ja grając na słubickiej biegam na ogół po skrzydłach (przyzwyczajenie do większych boisk), a mimo to biorę udział w prawie każdej akcji, a nie w 2 na mecz ;p.

Nie zauważyłem też oceny gry Witka .

A co do:
*Arka to plusy oczywiście każdy zna, a jedynym minusem jaki mógłbym zauważyć jest przeciętna gra w obronie, poza tym nie ma się do czego przyczepiać .
*Loczy- piłka rzeczywiście szuka Cię w polu karnym, ale gdy masz gorszy dzień, to pożytek z Ciebie niewielki. Myślę, że jak widzisz, że masz słabszy dzień, to powinieneś uzgodnić to z kimś i cofnąć się do rozegrania, a na szpicę wypuścić kogoś innego. W swojej amatorskiej karierze grałeś już na wielu pozycjach i myślę, że będziesz sobie mógł dać rady tak samo na pomocy/obronie.

 

#24 2010-07-20 18:51:04

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Ciebie nie oceniamy bo grasz gościnnie na "wypożyczeniu".

Co do mojego minusa to się zgodzę , że cierpię jeśli mam grać w defensywie i mam tutaj braki. Jednak jeśli jest potrzeba i bronimy wyniku to oczywiście staram się pomóc. Jednak ogólnie jestem zawodnikiem o charakterystyce ofensywnej i zawsze grałem z przodu więc stąd te niedociągnięcia w defensywie.

O Witku jeszcze coś napiszemy:D


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#25 2010-07-20 19:59:32

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

Arek napisał:

Poza tym nasz wczorajszy rywal to nie byli niedzielni gracze , bo widać było , że są poukładani i zgrani.

Przychodzę na boisko zazwyczaj około godziny 19:30~~, zazwyczaj jeżeli przychodziliśmy z kolegami w okolicach 17:00, to nasi rywale, już kopali piłkę, i dopiero po 19:00 schodzili z boiska. Poważnie myślą o wszelkich turniejach, więc tutaj Arkowi przyznam rację.



lysy napisał:

4. Wyluzuj/wyluzujcie trochę, bo trzeba pamiętać że nie jesteśmy jakimś profesjonalnym klubem i taka spinka, nie pomaga, a jak widać bardziej przeszkadza- pokonują nas zespoły które grają dla przyjemności, rozrywki, co pomaga w grze.

Osobiście jestem wdzięczny Loczy, ze wypisał moje błędy, nie spodziewałem się, że ten brak strzałów z mojej strony, może być aż tak źle odbierany przez innych...


ZIZOU!

Offline

 

#26 2010-07-20 23:40:19

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

dodatkowo sugerowałbym jeszcze, żebyś bardziej "wchodził" w przeciwników, odważniej wstawiał nogę, próbował zagrań kontaktowo a co do mnie, popróbuję przyjęcia z odegraniem do tyłu. Możliwe, że rzeczywiście coś to wniesie dodatkowego do gry w ataku ;]


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#27 2010-07-21 12:16:06

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Perła Wrocław 6 : 10 Ekipa Trenera Osiedlowego

o właśnie Locza ! gra do tyłu to ten element którego mi u ciebie brakowało... to na następnym meczu spokojnie podaniami po ziemi i właśnie... nie koniecznie do przodu


<----  Tori Black !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt ukryta sobieszewo pink panther