Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#1 2010-10-09 14:44:44

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

RAPORT POMECZOWY :

* WYNIK           Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

* CZAS GRY     120 min min.

* STADION       Korty

* SKŁAD          Czarek - Żółw, Przemo - Jarek, Młot, Arek - Locza

* STRZELCY     Locza 4 , Arek 2 , Czarek 1 , Jarek 1 , Żółw 1

* ASYSTY         Arek 3  , Młot 2 , Czarek 1 , Żółw 1

* RELACJA
Od początku meczu wynik należał do drużyny przyjezdnej. Po kwadransie przegrywaliśmy 0:2, wtedy Arek strzelił gola numer 200 w historii Perły, a pierwszy dla nas w tym spotkaniu. Na przerwę schodziliśmy z rezultatem 2:5. Zmiana stron nie wiele zmieniła i ciągle ciążył na nas bagaż 3 bramek. W pewnej chwili nastąpił zryw Perły i zniwelowaliśmy straty do 7:8. Wtedy nastąpiło niewyjaśnione załamanie formy i nasza gra kompletnie siadła. Ostatecznie bolesna porażka 9:16.

+ PLUSY
   - udane interwencje Czarka
   - kilka ładnych klepek i efektownych asyst

- MINUSY
   - brak powrotów do obrony
   - czekamy na piłkę zamiast do niech dochodzić
   - posypaliśmy się psychicznie
   - wchodzimy z akcją do bramki
   - brak zmian

Gol na 1:3 był 200 bramką strzeloną przez drużynę Perły Wrocław w historii. Strzelcem Arek Łukasiewicz

Ostatnio edytowany przez Arek (2010-10-18 17:12:07)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#2 2010-10-09 19:26:54

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Arek napisał:

- 100% sytuacje musimy zamieniać na bramki (nasza ciągła bolączka)

Cytat ze starszego raportu, i chyba to wystarczy.


ZIZOU!

Offline

 

#3 2010-10-10 00:01:55

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

A co Młot powiesz o sytuacji, gdy było 7:8 ? Skuteczność była naprawdę dobra w drugiej połowie do właśnie tego momentu, a mimo to przeciwnicy doprowadzili do stanu 14:7...

Po wyniku 7:8 zaczęliśmy tracić bramki i szczerze mówiąc każda kolejna odejmowała mi motywację, przy stanie 7:12 w sumie najchętniej bym zszedł, ale nie było nikogo na zmianie niestety. Uważam, że nie można mówić o tym, że skuteczność była naszą największą bolączką, bo były też inne elementy...


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#4 2010-10-10 13:07:37

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

No tak , ale na pewno inaczej wyglądała by gra gdybyśmy w 1 połowie wykorzystali sytuacje , które mieliśmy. Nie może być tak , że do strzelenia 1 gola potrzebujemy 4-5 okazji.


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#5 2010-10-10 13:16:49

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

Uważam, że nie można mówić o tym, że skuteczność była naszą największą bolączką, bo były też inne elementy...

http://www.inquisitr.com/wp-content/hahahalulz.jpg



Locza napisał:

Po wyniku 7:8 zaczęliśmy tracić bramki i szczerze mówiąc każda kolejna odejmowała mi motywację, przy stanie 7:12 w sumie najchętniej bym zszedł, ale nie było nikogo na zmianie niestety.

Długo byś pograł, bo ja chciałem zejść przy wyniku (potem 2 i 3) 1:0 widząc te kicks'y.


ZIZOU!

Offline

 

#6 2010-10-10 13:25:00

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Trzeba było mnie zastąpić bystrzaku. Mówiłem Arkowi, że chętnie się zamienię np. z Jarkiem pozycjami w tym meczu, już po kilku kick'sach, ale zostałem. Następnym razem jak ci się coś tylko nie będzie podobało, to albo milcz po meczu, albo się odezwij do mnie; spokojnie zamieniłbym się pozycjami w ostatnim meczu, po 1. połowie.
W drugiej połowie nie grałem już źle i... nie może być tak, że co my strzelimy jedną, dwie bramki, to w ciągu następnych 5 minut tracimy tyle samo...


a te obrazki to co? Mają być śmieszne?


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#7 2010-10-10 13:51:06

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Z chęcią Cię zastąpię, ale np. w meczu ze studentami, w spotkaniu gdzie nie gramy o tak dużą stawkę (jak np. pkt. w playarenie, czy też owe brony), ale w takim meczu nie ma co kombinować.
Swoją drogą z tego co widzę te Twoje 6-7 bramek wpadało tylko w meczach ze studentami? Czy było jakieś inne spotkanie?


@offtop

Tak, mają rozbawić tłumy zgromadzone na placu czerwonym.


ZIZOU!

Offline

 

#8 2010-10-10 14:42:57

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Co to za kombinacja? Zamiana pozycjami?
Nie wiem, co ma oznaczać nawiązanie do liczby strzelanych przeze mnie goli. Mówisz, jakbyś wypominał Polsce, że przegrała z Chorwacją (bodajże 1:2?) i napastnicy tak mało strzelili, jak przecież z San Marino wygraliśmy 10:0... to jest co najmniej dziwne myslenie?!   O.o


Więc sugeruję przeprowadzkę do Moskwy. Nie widzę sensu wklejania czegoś takiego.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#9 2010-10-10 15:06:25

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

Co to za kombinacja? Zamiana pozycjami?

No np. to, że ja umiem klepać, a Ty nie. To już wystarczająco wpłynie na obraz gry w pomocy.

Locza napisał:

Nie wiem, co ma oznaczać nawiązanie do liczby strzelanych przeze mnie goli. Mówisz, jakbyś wypominał Polsce, że przegrała z Chorwacją (bodajże 1:2?) i napastnicy tak mało strzelili, jak przecież z San Marino wygraliśmy 10:0... to jest co najmniej dziwne myslenie?!

Chodzi o to, że bramkostrzelny jesteś tylko z jednym rywalem, i nie ma co zasłaniać się statystykami.

Locza napisał:

Więc sugeruję przeprowadzkę do Moskwy. Nie widzę sensu wklejania czegoś takiego.

Nom, super, coś jeszcze?


ZIZOU!

Offline

 

#10 2010-10-10 16:24:56

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

No i zapewne strzelasz ode mnie o 200 % skuteczniej..., nie mówiąc już o dwukrotnie większej liczbie sytuacji bramkowych nazywanych powszechnie "setkami", choć niekoniecznie; w takim razie następny mecz, skoro "nie potrafię klepać", gram na obronie, ty natomiast w ataku. Zrobimy tak, bo widzę, że uważasz że lepiej będziesz grał na tej pozycji ode mnie. Chcę więc zobaczyć to na własne oczy.

A ty klepiesz tylko przeciwko jednemu rywalowi, nieźle co?

Tak, jesteś macho tylko na forum; powiedz mi coś na meczu może, a nie milczysz i nic, a potem wracasz do domu i wypisujesz na klawiaturze, co ci przyjdzie do głowy. Ani razu nie zwróciłeś mi uwagi podczas meczu, ani nie spróbowałeś rozwiązać jakoś problemu, choćby sugerując cofnięcie mnie (sam sugerowałem podczas meczu zmianę nie z tobą, bo jakżeby pomoc straciła potencjał klepania, ale z Jarkiem, który uważam, że lepiej już od ciebie by się spisywał z przodu); a w domu pokazujesz czego byś to nie zrobił.
Ośmieszasz się w moich oczach.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#11 2010-10-10 20:09:18

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

A ty klepiesz tylko przeciwko jednemu rywalowi, nieźle co?

No nie wiem, graliśmy z wieloma rywalami, i z każdym jakoś klepałem? ;O

Locza napisał:

Tak, jesteś macho tylko na forum

Tak jestem internetowym napinaczem!

Locza napisał:

powiedz mi coś na meczu może, a nie milczysz i nic, a potem wracasz do domu i wypisujesz na klawiaturze, co ci przyjdzie do głowy.

Nie chce mi się uciekać do kolokwializmów, ale teraz to mnie już krew powoli zalewa (tak, rozjuszony internetowy napinacz podnosi swoje ego). Swego czasu wałkowałem temat tego jakie błędy popełniasz, i co? Dalej chowasz się za obrońcą, ale mimo tego Czarek posyłał Ci boskie piłki... Przyjmowałeś je, i to jest na spory plus, poprawiłeś ten element, ale potem na Boga (chociaż go nie ma _/) nie wdawaj się w sprinty, jeżeli każdy Cię dogoni, przyjmij, popatrz, zejdź do prawej nogi i uderz?
Lub po prostu się zastaw, ucieknij byle gdzie, aby dać reszcie drużyny czas na "dojście" i przejście do ataku pozycyjnego.

Locza napisał:

Ani razu nie zwróciłeś mi uwagi podczas meczu, ani nie spróbowałeś rozwiązać jakoś problemu

Bo już dosyć naprodukowałem się na forum, ale widzę grochem o ściangę, a raczej grochem o deskę.

Locza napisał:

Ośmieszasz się w moich oczach.

Coś jeszcze? ;(


ZIZOU!

Offline

 

#12 2010-10-10 20:34:45

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Klepanie ot tak a takie, z którego coś wynika, to dwie różne bajki.

Mnie już to denerwuje, i po raz wtóry naprawdę nie mam zamiaru sobie psuć humoru takimi wymianami poglądów z tobą. Nie zamierzam już na nic odpowiadać (chociaż spokojnie znalazłbym kontrargumenty), bo nie o to tu chodzi. Mamy rozpatrzyć mecz pod kątem całej drużyny, a nie dwóch kłócących się zawodników.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#13 2010-10-10 20:38:03

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

Klepanie ot tak a takie, z którego coś wynika, to dwie różne bajki.

No dzięki, nie spodziewałem się aż tak pochlebnej opinii. : ) Ale miło, że ktoś dostrzega, że coś z tego wynika.

Locza napisał:

Mnie już to denerwuje, i po raz wtóry naprawdę nie mam zamiaru sobie psuć humoru takimi wymianami poglądów z tobą. Nie zamierzam już na nic odpowiadać (chociaż spokojnie znalazłbym kontrargumenty), bo nie o to tu chodzi. Mamy rozpatrzyć mecz pod kątem całej drużyny, a nie dwóch kłócących się zawodników.

To nie pisz, uciekaj czy jakim bardziej "honorowym" słowem sobie to zastępujesz. Nie chcesz dyskutować, to wyjebmy 3/4 działów, zostawmy statystyki, raporty bez minusów (bo nie można dyskutować) i zapowiedzi spotkań... Albo inaczej, założę stronę z 3 działami: zapowiedzi spotkań, statystyki i wyniki perły, ot co.


ZIZOU!

Offline

 

#14 2010-10-10 21:04:47

Lisu

prezes

10817029
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 457

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza dawaj, kontynuujcie, ja tu się świetnie bawię, to prawie jak dobry skecz w tv ;D

Żeby się Locza nie czepiał, że offtop to napisze, iż może zagram na jakimś spotkaniu niedługo ^^

Offline

 

#15 2010-10-10 21:11:15

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

1) twoje to to pierwsze. Jakbyś nie wyczuwał tonu rozmowy...

2) Chuj z tym, pisz sobie co chcesz, w tym momencie już mnie to nie obchodzi - mam gdzieś twoją opinię. Jeśli skrytykują i powiedzą co mam poprawić itp.: Żółw, Jarek, Saviola, Czarek etc., przyjmę to, ale twoje zdanie mam głęboko. No cóż, sam przyznasz, że jesteśmy niemalże totalnymi przeciwieństwami, więc nie widzę sensu, żebyś akurat to ty mi udowadniał co robię nie tak.
Wiesz czym jest to "nieuciekanie"? To jest równe 75 % z tych 3/4 działów, o których mówisz - inaczej mówiąc udowadnianie sobie co ty robisz źle i co ja robię źle. Znajdź mi w równej objętości co o nas debatę o grze Czarka, Savioli, Witka, Arka czy po prostu jakiegokolwiek innego gracza...


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt ukryta sobieszewo pink panther