Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#1 2010-09-04 14:09:38

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

RAPORT POMECZOWY :

* WYNIK           Studenci 9 : 10 Perła Wrocław

* CZAS GRY     ok. 130 min.

* STADION       Słubicka

* SKŁAD          Marek - Czarek, Szczerba, Witek - Żółw, Adam, Saviola, Arek - Jarek

* REZERWOWI    Gość 1 , Gość 2

* STRZELCY     Gość 4 , Jarek 3 , Adam 1 , Saviola 1 , samobójcza Elvinho

* ASYSTY        Arek 4 , Jarek 1  , Gość 2 ,

* RELACJA
Rozpoczęło się jak zwykle, Perła rozkojarzona - efekt po godzinie gry przegrywaliśmy 6:2. Odrabianie strat nie było łatwe, ponieważ graliśmy 10 vs 10, a to nawet na Słubickiej jest małym samobójstwem... Jednak nie na darmo w naszym hymnie brzmią słowa : "Wielka Perła Wrocław nikomu zwycięstwa nie odda". W swoim stylu rzuciliśmy się w pogoń za wynikiem, doprowadzając do dramatycznej końcówki 9:9. Tak więc o wygranej decydował "złoty gol", którego zdobył strzałem z ostrego kąta Jarek.

+ PLUSY
   - Dobre wrzutki z rzutów rożnych
   - Nie traciliśmy goli po stałych fragmentach gry
   - Eksperyment z Czarkiem w obronie okazał się bardzo udany
   - Wola walki i chęć zwycięstwa

- MINUSY
   - Tłok na boisku uniemożliwił nam grę z klepki
   - Trzeba poprawić uderzenia z dystansu (nie były najlepsze)

Ostatnio edytowany przez Arek (2010-09-04 18:22:18)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#2 2010-09-04 14:31:04

Witek!

Gość

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Co do stałych fragmentów gry wykonywanych przez studentów to trzeba powiedzieć, że nie straciliśmy żadnej bramki z rożnego...myślę, że dziś krycie stało na bardzo wysokim poziomie, w obronie praktycznie nie było strat, bardzo mało jakichś nieprzemyślanych zagrań. Co do krycia to było to na pewno wystąpienie Czarka w meczu - na środku obrony fantastycznie organizował nasze szyki defensywne, świetnie mi się z nim grało.

Na pochwałę zasługuje postawa Marka w dzisiejszym meczu - bronił ze sporą klasą (błąd tylko przy pierwszej bramce), wyciągnął wiele ładnych i groźnych strzałów.

Co do tłoku...może to i dobrze,że był. Naprawdę. Pokazaliśmy, że nie musimy grac z klepki, że w ciężkich warunkach potrafimy zagrać nie tak jak chcemy tylko tak jak trzeba. Przestawienie się na inną taktykę było trudne - to fakt, ale ostatecznie zdało to egzamin co widać po korzystnym dla nas rezultacie. Ten tłok przeszkadzał bardzo Arkowi - było widać brak takiego "błysku" w grze, którzy towarzyszy mu zawsze ale mimo tego grał na wysokim poziomie.

Na minus na pewno należy zapisać wykończenie akcji. Mnogość sytuacji, momentami znów chcieliśmy wejść z piłką do bramki ale mimo trudności udało się Cięzko moim zdaniem mówić o poprawie uderzeń z dystansu ponieważ...ich praktycznie nie było dziś, autobus przed bramką skutecznie blokował możliwość łupania z dystansu.

Wola walki...zdecydowanie nasza drużyna ma charakter i siłę w sobie co naprawdę widać. Gdy przegrywaliśmy 4 bramkami nikt z nas się nie poddał, nie nie mówił, że przejebaliśmy już...wszyscy dali z siebie bardzo dużo co jest niezwykle ważne w futbolu. nawet gdy czasem brakuje umiejętności, techniki to wolą walki można zdziałać cuda.

Dodam, że na plus należy zapisać przygotowanie kondycyjne. Każdy z nas miał sporo sił, nikt nie odpadł podczas meczu, nikt nie prosił o zmianę gdy się jeszcze zmienialiśmy...a studenci? Padli jak muchy w pewnej chwili. Elvi bez sił, ten koleś, który grał na prawym skrzydle (mojej stronie) przez ponad pół godziny odpoczywał na obronie bo nie miał siły już biegać...

Ogólnie był dziś ciężki mecz, losy się odwracały kilkakrotnie:
- 1:0 dla studentów długi czas
- 2:1 dla nas też długo
- 6:2 dla studentów
- szaleńcza pogoń i stan 9:9
- ostateczne nasze zwycięstwo 10:9

Świetnie mi się dziś grało, oby więcej takich spotkań!

 

#3 2010-09-04 16:04:54

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

I Jaro znów strzela. : )


@topic

Co do gry 10 vs. 10, jeszcze bardziej ubolewam, że mnie nie było, ale moje samopoczucie jest naprawdę losowe, wczoraj nieźle, dzisiaj już potworny ból zatok. Wracając do do tej ilości graczy na boisku lubię gdy jest tłok, nie raz na małym boisku koło mnie grywamy 7 vs. 7, i chciałbym spróbować takiej gry na Słubickiej.

____

Gratuluje zwycięzcom! : )


ZIZOU!

Offline

 

#4 2010-09-04 17:29:44

Zolw

pomocnik trenera

5665064
Zarejestrowany: 2010-05-26
Posty: 94

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Nie chce nic mówić, ale wychodzi ze statystyk 9 strzelonych bramek. Kogoś brakuje

Offline

 

#5 2010-09-04 18:31:03

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Błąd w raporcie poprawiony.

Co do tłoku na boisku to powiem , że on obrońcom przeszkadza najmniej - było łatwiej bronić, ponieważ dysponowaliśmy aż 4 defensorami.
Pomocnikom takie zamieszanie z przodu uniemożliwiało dobre rozegranie akcji , a napastnicy mieli mało miejsca na urwanie się lub na strzał.

Wypowiem się szerzej co do postawy Czarka w obronie :
Jak Witek słusznie zauważył Czarek doskonale dyryguje innymi obrońcami co znacznie ułatwia grę. Bardzo dobrze czyta grę , wie gdzie się ustawić. Ponadto posiada "żelazne płuca" i na prawdę dużo biega.
Myślę , że ten odważny eksperyment wyszedł Perle na duży plus i stworzył kolejne możliwości jeśli chodzi o roszady w składzie.

Co do Jarka to dzisiejszym meczem uświadomił mnie w przekonaniu , że należy mu się miejsce w podstawowym składzie , ale nie w ataku tylko na skrzydle.
Kiedy zajął tą pozycję to bardzo dobrze nam się współpracowało. Jest szybki i waleczny , co w pełni wykorzystuje kiedy gra na boku.

O Witku słów kilka :
Jest to zawodnik , który poczynił największy postęp ze wszystkich graczy Perły. Nie oszukujmy się - kiedy jeszcze nie było drużyny i graliśmy między sobą , był to słabiutki zawodnik. Teraz jest bardzo pewnym obrońcom. Dziś dużo wygranych pojedynków jeden na jeden , ofiarność i zaangażowanie. Popracuj troszkę nad wybiciami , a będziesz wtedy obrońcom kompletnym. Brawo!

Jeszcze słówko o Studentach - kiedy gra im się układa prowadzą , przeważają to wtedy mają ogromną chęć do gry. Sytuacja diametralnie się zmienia kiedy to my przejmujemy inicjatywę i my strzelamy bramki. Tak jak dziś zaczęli po kolei się wykruszać i rozjeżdżać do domów - efekt zostali bez rezerwowych , ledwo uzbierali skład na końcowe minuty. Wola walki i chęć wygranej jest zdecydowanie po naszej stronie.

Vivat PERŁA !!

Ostatnio edytowany przez Arek (2010-09-04 18:53:05)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#6 2010-09-04 19:04:29

Dvidk

Gość

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Gratulacje gratulacjami (na pewno zasłużone i dla Perły i dla Witka), ale przydałoby się w końcu zagrać coś w playarenie, no chyba, że Perła została stworzona tylko po to, żeby grać ze studenciakami...

 

#7 2010-09-05 11:59:01

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Dwid , a Ty myślisz , że mecz playareny zależy tylko od nas...? Potrzebny jest CHĘTNY rywal do gry a na razie bardzo trudno takie znalezć z naszej ligi. Dodałem mecz do puli na przyszły weekend - może jakaś drużyna się dołączy. Z kapitanami innych zespołów ciężko o kontakt...

Ostatnio edytowany przez Arek (2010-09-05 12:03:32)


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#8 2010-09-05 14:27:56

Dvidk

Gość

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

Rozumiem, że to nie jest łatwe . Tak tylko mówię, że mecze ze studentami są już trochę nudne. Swoją drogą mógłbyś mnie zaakceptować do drużyny bo odświeżyłem swoje konto na playarenie ;p

 

#9 2010-09-05 23:05:01

marek

Moderator

7148650
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 136

Re: Studenci 9 : 10 Perła Wrocław 04.09.2010r.

może warto zagrać towarzysko z jakimś zespołem z 4 ligi tam jest trochę aktywnych drużyn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt ukryta sobieszewo pink panther