Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#16 2010-10-10 21:27:30

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

1) twoje to to pierwsze. Jakbyś nie wyczuwał tonu rozmowy...

Jesteś idiotą ;((((((( jeżeli Ty nie wyczułeś mojej ironii.

Locza napisał:

Znajdź mi w równej objętości co o nas debatę o grze Czarka, Savioli, Witka, Arka czy po prostu jakiegokolwiek innego gracza...

Wyjebałem pół posta bo nie miał sensu merytorycznego, a co do tego oni po prostu grają swoje i robią to w znakomity sposób (z resztą jak reszta ekipy), a co do Ciebie widzę błędy i po prostu o nich piszę. Skoro nic nie poprawiłeś dalej będę się do tego odwoływał. Ty wytknąłeś mi błąd "popraw siłę strzału", i przychodziłem na boisko półgodziny wcześniej i napierdalałem na tą bramkę, jest lepiej, ale rezultatów nie będzie w miesiąc. Co prawda dalej została mi chęć jednak do asystowania niż strzelania ale i na to przyjdzie pora. A Ty co zrobiłeś? Nic, kompletne 0, no fakt coś tam z przyjęciem, ale dalej jest ono w lesie (wśród drewna, jakbyś po raz kolejny nie wyczuł sarkazmu, bo widzę, że masz z tym kłopoty, a zwracasz uwagę na to innym)... ale skoro jebią Cię posty (które mimo wszystko mają na celu wspólne dobro), to nie ma się co rozpisywać. Tkwij sobie dalej w swoim przekonaniu.


ZIZOU!

Offline

 

#17 2010-10-10 22:52:16

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

nie wypowiem się co do twojej ironii. A twoje przybycia pół godziny wcześniej, to 1, może 2 mecze. Ok, mówisz, że się opierdalam i ogólnie jestem chujowy, tkwię w swoim przekonaniu, jestem niereformowalny, na moje miejsce można postawić każdego innego itd.... w takim razie nawołuję do wszystkich, którzy się temu przyglądają, aby się wypowiedzieli, co do jednego:

Czy jest sens trzymania mnie w drużynie? Śmiało się wypowiadajcie albo najlepiej piszcie na priv / gg Arkowi. On tu napisze, jaka jest opinia zespołu i w ostateczności pożegnam się z grą. Dodam, że niewątpliwie swoje umiejętności o trochę mogę podnieść - jak każdy w tym wieku, ale charakteru nie będę pod nikogo ustawiał.

Wszystko na poważnie. Chcę znać opinię innych, nie tylko jednej osoby, w postaci Młota.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#18 2010-10-11 15:10:10

 Saviola

Moderator

2791632
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 309

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Uważam, że to wszystko zależy od dnia.
Czasem masz tak że potrafisz strzelić dosyć sporo, czasem nawet ładnych i efektownych bramek, a czasem po prostu Ci nie idzie, z resztą jak każdemu <zdaża się, normalna sprawa>
Generalnie rola napastnika nie należy to najłatwiejszych, ba jest dosyć trudna bo zawsze na nim ciąży największa odpowiedzialność, za nie wykorzystane sytuacje, które w późniejszym czasie się mszczą.
Jakbym miał Cię zastapić na szpicy to bym powiedział jedno słowo dla tego pomysłu 'NIE', nie gram lepiej na ataku, ba nawet gorzej.
Gdyby były treningi i byśmy kładli nacisk na tego napastnika to może i by się w końcu ktoś/locza wyrobił i by było wszystko git malina.

Generalnie ja do swojej gry mam dużo zastrzeżeń, czasem gram samolubnie, również marnuję setki, ale z czasem staram się to naprawić i grać coraz lepiej. Może mi wychodzi, może nie, nie wiem.
Ale na każdym meczu staram sie dać z siebie 100% możliwości, ale zazwyczaj wychodzi tylko 85%

Nie wiem co więcej napisać póki co, jak coś to napisze później.

Ostatnio edytowany przez Saviola (2010-10-11 15:11:39)


Visca El Barca!

Offline

 

#19 2010-10-11 16:38:55

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Locza napisał:

A twoje przybycia pół godziny wcześniej, to 1, może 2 mecze.

Chodziło o to, że gdy przychodzę na boisko do siebie, czyli nie mal codziennie we wrześniu, teraz troszkę rzadziej, zaczęły się treningi, fakultety.

Locza napisał:

na moje miejsce można postawić każdego innego itd

Nie wkładaj mi do ust (a raczej do opuszek palców) czegoś, czego nie powiedziałem (napisałem).

Locza napisał:

Czy jest sens trzymania mnie w drużynie? Śmiało się wypowiadajcie albo najlepiej piszcie na priv / gg Arkowi. On tu napisze, jaka jest opinia zespołu i w ostateczności pożegnam się z grą.

Robisz z igły widły.

Locza napisał:

Dodam, że niewątpliwie swoje umiejętności o trochę mogę podnieść - jak każdy w tym wieku, ale charakteru nie będę pod nikogo ustawiał.

Kiedy ktoś Ci kazał zmienić charakter? Bo nie ogarniam... a co do podnoszenia umiejętności, już kiedyś o tym pisałem, a dopiero teraz bierzesz to pod uwagę. ~.~


ZIZOU!

Offline

 

#20 2010-10-11 17:12:21

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Także uważam , że usunięcie z drużyny Loczy byłoby ogromną przesadą. Nikt nie wymaga żebyś był Wayne Rooney, tylko stale podnosił swój poziom gry. Co do pozycji to faktycznie jest trochę niewdzięczna , bo jesteś dokładnie rozliczany z każdej sytuacji.
Spory też nie są wskazane bo psują atmosferę całego zespołu.


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#21 2010-10-11 23:24:48

Witek!

Gość

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Heh...to i ja wtrącę swoje trzy grosze.

Locza nie jest Wayne'm Rooney'em, nie jest Nicolasem Anelką, nie jest nawet Grzegorzem Rasiakiem ;O ale jest. Moim zdaniem nie można mówić o braku jakiegokolwiek progresu bo po fali krytyki jaka na niego spadła (również z mojej strony) sytuacja uległa poprawie. Nie mówię tutaj o meczu z XII bo nie grałem ale o całokształcie - i parę razy wyszła gra z klepy, co się wczesnej nie zdarzało, parę ładnych bram było (cały czas mam w pamięci taki zajebisty wolej na kuźnikach ;P), przyjęcie lekko poprawione...nadal gdyby się Loczy chciało byłby ogrom pracy do zrobienia bo i strzał, i kiwki, szybkość, zwinność...ale ogólnie jest lepiej.

Uważam, że cała ta dyskusja o usunięciu z drużyny Loczy nie ma najmniejszego sensu z jednego prostego powodu (i tu nastaw dobrze oczy Młociu) że nie mamy alternatywy - kiedyś próbowałem forsować pomysł gry Jara na ataku ale Jaro nie chce, Ty się Młociu nie nadajesz na atak, nie ma chuja we wsi, czyli nie ma nikogo innego. Gdybyśmy mieli kogoś innego do wyboru to by można gadać ale teraz...zaproponuj jakieś rozwiązanie bo takie pieprzenie dla samej idei pieprzenia nie ma sensu.

Jeszcze, Locza nie zgrywaj księżniczki, że "oh oh decydujcie czy mnie usunąć czy nie" i nie zgrywaj ważniaka "on mnie krytykuje, nie będę się zniżał do jego poziomu, phi phi" bo to też nie ma sensu, każdy zasługuje na krytykę w większym lub mniejszym stopniu (tutaj bym wykluczył tylko Sawiola i Żółwia bo do nich moim zdaniem nawet na siłę się nie można przyczepić) i nie ma się co obrażać. Jak masz dość to nie odpisuj na prowokacyjne posty i tyle a nie bezsensowne wypowiedzi "nie będę komentował" bo to tylko nakręca dyskusję.

Kończąc: Młot - ryj kurwa bo mam dość, rzygać mi się momentami chce jak to czytam, trzeba krytykować ale trzeba też wiedzieć kiedy skończyć, Locza - trochę dystansu do siebie i nie brania tak na poważnie...

Dobra, bluzgajcie teraz obaj na mnie xD

P.S
Gdzieś tam była propozycja debaty i na mój temat (chyba od Loczy poszła) - jestem jak najbardziej chętny...dobrze wiedzieć co wkurwia kolegów z drużyny.
No i ogólnie wiem, że jestem w fatalnej formie przez ostatnie kilka spotkań...wcześniej mięśnie piszczelowe nawaliły, teraz z kolei kostka, nie mam rytmu meczowego, ogrania i jakiegoś takiego zapału do gry...tak źle nie grałem z pół roku spokojnie.

P.S2
Piszę na telefonie także sorry za ewentualne błędy czy niespójności bo się ciezko pisze tak długie teksty na tel, jeszcze czasem słownik T9 coś zepsuje ;P

 

#22 2010-10-12 08:30:08

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

nie nabluzgam, bo mądrze piszesz


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#23 2010-10-12 17:14:07

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Nawet nie chce mi się Ciebie ciupać Witek. ; p

Witek! napisał:

...dobrze wiedzieć co wkurwia kolegów z drużyny.

No właśnie, kiedy ja się nasłucham (naczytam), czegoś na swój temat?;<


ZIZOU!

Offline

 

#24 2010-10-12 20:50:54

Lisu

prezes

10817029
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 457

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Mlot napisał:

No właśnie, kiedy ja się nasłucham (naczytam), czegoś na swój temat?;<

Jesteś piczka

Offline

 

#25 2010-10-12 21:02:19

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Lisu napisał:

Mlot napisał:

No właśnie, kiedy ja się nasłucham (naczytam), czegoś na swój temat?;<

Jesteś piczka

Sam mnie tego nauczyłeś


ZIZOU!

Offline

 

#26 2010-10-12 22:49:02

 Saviola

Moderator

2791632
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 309

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Mlot napisał:

No właśnie, kiedy ja się nasłucham (naczytam), czegoś na swój temat?;<

Ja moge się wypowiedzieć o ile nie będziesz sie obrażał.

Generalnie masz tak, że zdarzają Ci się przebłyski geniuszu, a czasami Ci po prostu nie wychodzi, z resztą jak każdemu się to zdarza.
Ale wkurza mnie czasem jedna ważna sprawa.<ujawniła się w meczu z Victorius> Gdy idziesz z jakąś akcją i niestety przeciwnik jest cwańszy i odbiera Ci piłkę, to Ty niestety odpuszczasz mu i nie próbujesz za nim wrócić. Powinieneś za nim zapier*alać co sił w nogach i sapać mu na plecy, zawsze to jakaś presja będzie i może się chłopak pogubi, no i przy okazji pomożesz w defensywie.
Oczywiście mnie również się to zdaża, ale ja zazwyczaj staram się walczyć jak stracę piłę.
2 sprawa - niestety Twoja siła strzału.. brakuje mocy, która czasem się jednak przydaje
Za to podobają mi się Twoje klepki i wyjścia na pozycje, czasami aż chce Cię skopiować bo jest to takie genialne.

Jak coś mi przyjdzie do głowy to CI wygarnę.


Visca El Barca!

Offline

 

#27 2010-10-13 16:14:29

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Głupio to zabrzmi, ale taki chyba głównym powodem mojego odpuszczania jest przyzwyczajenie, po prostu grając u siebie przeważnie 2 osoby zostają z tyłu, i powrót nie jest tak wymagany. A kolejny powód to chyba czyste lenistwo, ale w ost. dwóch meczach (studenci, absolwenci 12'stki) starałem się zapierdzielać ile sił w nogach, jakoś szło.

Co do siły strzału, to od kiedy pierwszy raz polemizowałem z Loczą, postanowiłem poprawić ten strzał no i jest lepiej, może nie zdecydowanie, ale jednak coś tam się ruszyło. Siła strzału tak szybko nie pójdzie w górę, więc postawiłem też na celność (loby, długi róg, etc.) więc chęci są, a pełne efekty mam nadzieję pojawią się już na przyszły sezon. : )

I tak od siebie, sam często zasypiam z podaniem, kilkakrotnie wybiegałeś na pozycję, a ja kołatałem tą grę... w rewie mam nadzieję, że się to zmieni. : D


@topic

Dobra, jestem piczką, i robię 3 błędy, coś jeszcze?xd


ZIZOU!

Offline

 

#28 2010-10-13 17:32:28

Dvidk

Gość

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

Palisz.

PS. yyyyy w sensie, że na spalonym często jesteś, nie żeby jakaś aluzja.

Ostatnio edytowany przez Dvidk (2010-10-13 17:33:10)

 

#29 2010-10-13 21:48:05

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Perła Wrocław 9 : 16 Absolwenci LO XII

śmieję się razem z Lisem XD a co do jazd Młota - odpierdolić się od niego, bo jak się patrzę to często dobrze mówi a wy coś go tykacie. Locza też nie mówi źle ale zauważyłem tu koalicję antymłotową niektorzy robia a nie na odwrót. mogę dostać bana teraz na tydzień Locza, chyba że uznasz że się mądrze wypowiedziałem przy okazji... mogę grać na najbliższym meczu jak beda jacys przeciwnicy.


<----  Tori Black !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt ukryta sobieszewo pink panther