Perła Wrocław

Oficjalne forum drużyny Perła Wrocław

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Każdy, kto posiada nr gg, ma go podać w swoim profilu - pomoże nam to w kontaktach między sobą!

#31 2011-03-07 18:43:30

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Mlot napisał:

Wrzucę swoje 3 grosze, ale chyba do innego słoika.

Inna sprawa. Nie wiem czy moje wyraźne pomachiwania rękami też nie pokazały iż nie ma z kim grać w środku pola, ale to miały na celu… Byliśmy rozciągnięci od boku do boku, gdzie przy naszej grze priorytetem jest zdominowanie środka pola… Jeżeli ktoś się pojawił już na środku to stał za obrońcą (i nie chcę tutaj szukać wroga publicznego, ale) co by nie mówić jedyną możliwość klepek w środku pola stwarzali Arek z Adamem, nie obarczam tutaj Jara, Savioli bo oni są skrzydłowymi, i na tym się kończy. Jak dla mnie zabrakło Loczy, rozgrywanie z tyłem szło świetnie (szkoda, że dłużej tego nie propagowaliśmy, bo potrafimy utrzymać się przy piłce, a to by pomogło zabiegać rywala), ale jeżeli chodzi o ofensywę, to czasem biegałeś bez ładu i składu - szczególnie druga połowa, w pierwszej konsekwentnie poruszałeś się w jednym obrębie, to zawsze można było wycofać.

No i tertio. Naszym atutem nie są duże boiska, rewanż owszem – na kortach. Na dużym boisku w ogóle się nie rozumiemy, mamy dziury a to raczej nie sprzyja dobrej grze. Chcemy wejść z piłką do bramki, a na kortach to jest łatwiejsze. Chcemy grać na Kuźnikach – grajmy ze studentami.
To chyba wsio.

Młot dobrze mówi... podstawą podania po ziemi jest wystawienie się drugiej osoby.

Lisu napisał:

Jarek93 napisał:

(sytuacja kiedy dograłem do Loczy i strzelił do pustej bramki;)

Poplułem monitor ! ^^ Dobry nowy zawodnik z poczuciem humoru ;D

ja poplułem monitor jak zobaczyłem Twojego posta xDDD
.....................................................................................................................
1) co do gry... nie będę kiwał cały nastepny mecz specjalnie dla poszczególnych osób np. Loczy. Będę stał w miejscu i tylko podawał. Zobaczymy.. może będzie lepiej, ja nie wiem. 2) co do meczu...jestem za tym, zeby najpierw zagrać trochę ze studentami na kuźnikach, żeby się ,,ograć" (ewentualnie Słubicka)


<----  Tori Black !

Offline

 

#32 2011-03-07 20:10:49

marek

Moderator

7148650
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 136

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

granie górą to zmora z naszej strony, trzeba ustalić że gramy cały mecz podaniami do wysokości kolan i juz z wyłączenie rożnych autów i wolnych najwyżej, wtedy nie powinniśmy aż tyle tracić piłek

Offline

 

#33 2011-03-07 20:51:00

 Mlot

ZIZOU

568721
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 471

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Tak, długie piłki powinniśmy grać bardzo rzadko. Mało tego, podczas następnego meczu ze studentami proponuję rozpocząć dwójką obrońców, defensywny pomocnik i przed nim ustawić dwóch środkowych (Arek i Adam?). Z przodu coś jak katalońskie trio (szpica + dwóch skrzydłowych[bocznych napastników]) z tym, że owi boczni mieliby troszkę więcej zadań w obronie niż ich Barcelońscy odpowiednicy.




@Btw.

Czysta ciekawość - co Locza myślałeś, jak zagrywałeś piłkę ręką?

Ostatnio edytowany przez Mlot (2011-03-07 21:00:20)


ZIZOU!

Offline

 

#34 2011-03-07 20:54:20

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Musimy wzmocnić środek pola więc ustawienie sugerowane przez Młota może się sprawdzić - warto tak zacząć kolejny mecz.


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#35 2011-03-07 21:41:01

 Locza

El Loco

11283231
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 434

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Sugerowane ustawienie jest całkiem mocne - warunkiem jest jedynie właśnie zdominowanie środka pola. To ustawienie pomoże nam w ćwiczeniu rozgrywania, bo przewaga pomocy nad obroną sprawdzi się wtedy, gdy zdominujemy tę strefę i będziemy mieli większe posiadanie piłki, minimalizując tym samym liczbę akcji przeciwnika lub nawet powstrzymując je jeszcze na "30.-35." metrze.

Adam, nie chodzi o to żebyś stał i podawał. Ty nie rozumiesz o co w ogóle chodzi. Nikt Ci nie zabrania dryblingu czy zamieniania się pozycjami, ale właśnie - spróbuj dryblingu na zasadzie jakiej mówiłem - fakt, nie musisz stosować go zawsze, lecz jak już stosujesz, to po przejściu pierwszego rywala poszukaj kogoś do podania. Bardzo często ktoś taki jest. A co do biegania, to najważniejsze, żebyś nie zostawiał przeznaczonej Tobie pozycji niepokrytej, jak robiłeś to w tym meczu, przez co np. Przemo był nieraz sam na dwóch przeciwników. Możesz zbiec, ale nie biegaj po całym boisku jak wolny elektron przez cały czas. I myślę, że to na tyle, co do Twojej osoby.


____________________________________________________________________________________
Tak młody jak dziś, nie będziesz nigdy.

Offline

 

#36 2011-03-07 23:24:20

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

ok, rozumiem, zanalizowałem i zmienie to  (fakt ze ostatnie spotkanie bylo przez to w moim wykonaniu srednie)......... i robimy tak jak powiedział Bartek (Młot): ja mogę grać z Arkiem w środku a z przodu pierdolnijmy więcej zawodników. będzie więcej bramek po naszej stronie zyskanych a straconych.. zobaczymy!


<----  Tori Black !

Offline

 

#37 2011-03-08 09:57:29

 Arek

KAPITAN PERŁY WROCŁAW

10817029
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 947

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Adam tylko NAJWAZNIEJSZA rzecz to zebys TRZYMAL SIE POZYCJI- w tym ustawieniu srodka pola. Damy rade!


____________________________________________________
"Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę"
                                                                    Hala Madrid !

Offline

 

#38 2011-03-08 17:25:16

marek

Moderator

7148650
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 136

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

każdy się wypowiada o boisku -  to dla mnie słubicka najlepsza z tych na których gramy

Offline

 

#39 2011-03-08 20:09:06

Adam N.

prezes

Zarejestrowany: 2010-07-14
Posty: 282

Re: Absolwenci 10 : 5 Perła Wrocław 5.03.2011r.

Arek napisał:

Adam tylko NAJWAZNIEJSZA rzecz to zebys TRZYMAL SIE POZYCJI- w tym ustawieniu srodka pola. Damy rade!

tak , juz wiem. Czesto po prostu chcialem za bardzo wspomoc zespol dlatego biegalem po calym boisku.


<----  Tori Black !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwierszyki na chrzest transport ziemi Piła busy Belgia